Logi sisse noortele.ee kasutajatunnusega
... kasuta Facebooki audentimist

Miks Facebook?

Noortele.ee keskkond ei taha olla koormaks sinu mälule, et peaksid veel ühe kasutajatunnuse ning salasõna meelde jätma.

Oled uus liige...

Pole vaja täita igavat ankeeti, lihtsalt autendi ennast ning vali endale meeldiv alias, kuidas teised sind siin kutsuvad. Ära muretse, sinu isikuandmed on kaitstud

Ei ole veel kasutajat? Registreeri end siin!

Kuidas ma saan aru, et poiss sebib mind ?

Autor Teade
Hinnang: 0

RE: Kuidas ma saan aru, et poiss sebib mind ?

14. juuli 2011, 19:50 Mul on tean ühte poissi, kellel on oma tüdruk olemas, aga minu arust kui ma ujumas käin ja tema seal on siis ta koguaeg vaatab mind v siis kui kedagi pole tuleb minu juuurde, tal on minu msn ka, ja ta seal ajab lolli juttu suust välja ja minuarust on see armas.
Ta ükspäev küsis minult: " Kas ma olen kena ? Kui jah siis, milliselt küljelt kõige kenam?"

Kas ta sebib mind v ei ?
+-0
Hinnang: 23

• Aasta kasutaja 2010

14. juuli 2011, 20:12 Kuna tal on tüdruk, siis ei saa Sa teda väga tõsiselt võtta. See on tema jaoks lihtsalt väike flirt. See, et ta Sind vaatab, ei tõesta midagi : )
image
http://www.formspring.me/Liiiisu
+-0
Hinnang: 97

• Aasta troll 2011

15. juuli 2011, 13:15
Liiiisu kirjutas 14 juuli 2011 20:12:
Kuna tal on tüdruk, siis ei saa Sa teda väga tõsiselt võtta. See on tema jaoks lihtsalt väike flirt. See, et ta Sind vaatab, ei tõesta midagi : )

See ei tähenda IMO midagi, et tüdruk olemas on... võibolla on Tal selle tüdrukuga suhe nö. karile jooksmas ning sellepärast selline käitumine.
image
+-0
K2rru Pisike Leopard♥
Hinnang: 34

• Käru

15. juuli 2011, 13:51 ,aga flirt oleks kõige õigem õelda selle teksti kohta hetkel . Rõõmus
Tõsiselt ei tule ühteki poisis enne võtta , kui on õige aeg . NaerabNaerabNaerab
+-0

• Aasta kasutaja 2010

15. juuli 2011, 15:48 Ta ootab siiski asjakohast nõu, vanus ei puutu teemasse. Pigem võta poissi siis tõsiselt, kui ta on vaba.
image
+-0
K2rru Pisike Leopard♥

• Käru

16. juuli 2011, 0:23
Liiiisu kirjutas 15 juuli 2011 15:48:
Ta ootab siiski asjakohast nõu, vanus ei puutu teemasse. Pigem võta poissi siis tõsiselt, kui ta on vaba.

Keegi pole vanusest rääkinudgi Rõõmus.
+-0
Hinnang: 103

16. juuli 2011, 3:20 Mina rääkisin, aga post sai kustutet. Aga tõsiselt, ma andsin vaid head nõu... tõsi küll, pisut liialt iroonilises võtmes. Olgem ausad, liialt noorelt ei ole mõtet mingite suhete ja muu jamaga mässata. Su partner on kas sama roheline kui sa ise või siis mingi pervo. Ja mõlemal juhul on tegemist lose-situatsiooniga. Win-win'ist ei tasu rääkida.
not bad
+-0

• Aasta kasutaja 2010

16. juuli 2011, 5:45 Rnz, Sa ei tea, aga mina isiklikult tean ühte tüdrukut, kes astus kuuendas klassis suhtesse ja on sellises staatuses juba üle aasta olnud. Inimesed on erinevad ja neid vanuse järgi hinnata...
image
+1
Hinnang: 5

17. juuli 2011, 21:20 Ja minu sõbra suguvõsas on nt naine, kes astus 13-aastaselt suhtesse kuttiga, kel oli siis vanust 19. Siiani on nad koos olnud 9 aastat. votmis Rõõmus
Enelini mõttes ja südames on Urr. (:
+-0
K2rru Pisike Leopard♥

• Käru

18. juuli 2011, 6:48
Liiiisu kirjutas 16 juuli 2011 5:45:
Rnz, Sa ei tea, aga mina isiklikult tean ühte tüdrukut, kes astus kuuendas klassis suhtesse ja on sellises staatuses juba üle aasta olnud. Inimesed on erinevad ja neid vanuse järgi hinnata...

ma olen 4 aastat suhtes olnud Naerab ise 14 Naerab suht võimas vnh , vanus ei mängi küll rolli jap . Rõõmus
+-0
Postitusi kokku 23442
Teemasid kokku 1692
Kasutajaid kokku 4170

Meie uusim kasutaja on
kekukas
Foorumis on hetkel 10 külalist